G2A-432A AC115/120
RELAY GENERAL PURPOSE
Seri / Aile Numarası
G2A-432A
G2A-432A AC115/120 Hakkında
Omron G2A-432A AC115/120, genel amaçlı sinyal rölesine ait 4PDT (4 Form C) kontak yapısına sahip bir elektromanyetik releydir. 120VAC bobinle çalışan bu relay, non-latching tipinde olup, 500 mA kontakt kapasitesine ve AgPd/Au kontakt malzemesine sahiptir. Socketable montaj tipi ile uyumlu olan cihaz, 96 VAC minimum çalışma voltajında devreyi kapatır ve 36 VAC'de serbest bırakır. 15 ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı cevap verir. Maksimum 250VAC veya 125VDC seviyelerine kadar anahtarlama yapabilir. -10°C ile 40°C aralığında güvenilir çalışma sunar. Otomasyona, kontrol panellerine ve sinyal aktarım uygulamalarında kullanılan bu relay, plug-in terminasyon şekline sahiptir. Not: Bu ürün kullanım dışı (obsolete) konumdadır.
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max