G2A-432A-AC100/110
RELAY GEN PURP 4PDT 500MA 110VAC
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
G2A-432A
G2A-432A-AC100/110 Hakkında
Omron Automation tarafından üretilen G2A-432A-AC100/110, genel amaçlı sinyal rölesinin 4PDT (4 Form C) konfigürasyonudur. 110VAC coil gerilimi ile çalışan bu rölede, 500mA'e kadar kontakt yükü desteklenir. Non-latching coil tipine sahip rölede işletme süresi 15ms, bırakma süresi ise 15ms'dir. Silver Palladium ve Gold kontakt malzemeleri ile yüksek güvenilirliği sağlayan komponent, 250VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama gerilimine dayanabilir. Socketable montaj tipi sayesinde kolay değişim imkanı sunan rölede, 14mA coil akımı ile düşük enerji tüketimi sağlanır. -10°C ile 40°C arasında çalışan bu komponent, endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün Obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 14 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max