FYPF2010DNTU
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
FYPF2010
FYPF2010DNTU Hakkında
FYPF2010DNTU, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, ortak katot (common cathode) konfigürasyonunda iki diyot içerir. 100V ters gerilim yeteneği ve diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akım ile güç kaynakları, anahtarlamalı diyot uygulamaları ve doğrultma devrelerinde kullanılmaya uygundur. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) yüksek frekans uygulamalarında verimliliği arttırır. 770mV'lik forward voltage drop @ 10A ile enerji kaybı minimum düzeydedir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunmaktadır. Bileşen şu anda obsolete statüsünde olup, replacements mevcuttur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A