FYPF2006DNTU
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
FYPF2006D
FYPF2006DNTU Hakkında
FYPF2006DNTU, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. 60V maksimum ters gerilim (Vr) ile çalışabilen bileşen, diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akım (Io) kapasitesine sahiptir. 710 mV ön gerilim düşümü (Vf @ 20A) ile karakterize edilen FYPF2006DNTU, hızlı iyileşme zamanı (≤500ns) özelliği ile güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Komponent obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 20 A