FT2000KG
Fast Rect., 400V, 20.00A, 200ns
Üretici
DComponents
Seri / Aile Numarası
FT2000
FT2000KG Hakkında
FT2000KG, DComponents tarafından üretilen hızlı geri kazanım doğrulttucu diyottur. 400V ters gerilim ve 20A ortalama doğrultlanmış akım kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, 200ns geri kazanım süresine sahiptir. TO-220-2 paketinde sunulan diyot, güç kaynakları, invertörler, şalter modülü devreleri ve AC-DC dönüştürücülerde kullanılır. -50°C ile 150°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 20A'de 960mV'dir. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 200 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 960 mV @ 20 A