FSV20100V
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO277-3
Seri / Aile Numarası
FSV20100V
FSV20100V Hakkında
FSV20100V, onsemi tarafından üretilen 100V 20A kapasiteli Schottky diyotudur. TO-277-3 Surface Mount paketi ile sunulan bu diyot, hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. 660mV forward voltajı ve 80µA ters kaçak akımı ile verimli doğrultma işlemi sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 500ns'den daha hızlı recovery time'ı ile power supply, AC-DC dönüştürücüler ve ters akım koruması gereken devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 20 A