FSV15150V
FSV15150 - 15 A, 150 V ULTRA-LOW
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
FSV15150
FSV15150V Hakkında
FSV15150V, Rochester Electronics tarafından üretilen 15 A kapasiteli ultra-düşük forward voltage Schottky doğrultucu diyottur. 150 V maksimum reverse voltage ile tasarlanan bu komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 850 mV @ 15A forward voltage ve 30 µA @ 150V reverse leakage akımı karakteristikleri ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. Fast recovery diyot kategorisinde 500 ns'nin altında recovery time sunmaktadır. TO-277 3-PowerDFN Surface Mount paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC konvertörleri, oto motosiklerin elektrik sistemleri ve endüstriyel doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A