FSV15120V
DIODE SCHOTTKY 120V 15A TO277-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
FSV15120V
FSV15120V Hakkında
FSV15120V, onsemi tarafından üretilen 120V/15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. TO-277-3 PowerDFN SMD paketinde sunulan bu bileşen, yüksek akım uygulamalarında hızlı anahtarlama ve düşük ileri voltaj düşüşü (790 mV @ 15A) sağlar. 35 µA'nın altında ters kaçak akıma sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir ve 500ns'nin altında geri kazanım zamanı ile hızlı diyot performansı sunar. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, inverterler ve yüksek akımlı anahtarlama güç elektronikleri uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 35 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 15 A