FSV12100V
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
FSV12100V
FSV12100V Hakkında
FSV12100V, onsemi tarafından üretilen 100V 12A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-277-3 PowerDFN yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, 670 mV ileri yönde gerilim düşüşü ve 27.33 ns geri kazanım zamanı ile karakterize edilmiştir. Fast recovery diyot kategorisinde yer alan FSV12100V, anahtarlama güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, güç yönetimi devreleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 100V ters gerilimde 100 µA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1124pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 27.33 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 670 mV @ 12 A