FSV10120V
DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
FSV10120V
FSV10120V Hakkında
FSV10120V, onsemi tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyotudur. 120V ters gerilim ve 10A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahip bu bileşen, anahtarlama uygulamalarında ve doğrultma devrelerinde kullanılır. TO-277-3 yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 800mV ileri gerilim düşüşü ve 16.7ns geri kazanım süresi ile hızlı anahtarlama gerektiren güç kaynakları, LED sürücüleri ve DC/DC dönüştürücü uygulamalarına uygundur. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, 608pF kapasitansta ve 25µA ters sızıntı akımı ile stabiliteti sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 608pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 16.7 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 10 A