FODM3051R2V
Seri / Aile Numarası
FODM3051R2V
FODM3051R2V Hakkında
FODM3051R2V, onsemi tarafından üretilen 3.75kV izolasyon voltajına sahip optoizolatördür. Triyak çıkış tipi ile tasarlanan bu komponent, LED tetikleme akımı maksimum 15mA ve RMS on-state akımı 70mA ile AC anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 4-SMD Gull Wing paketinde sunulan cihaz, -40°C ile 100°C arasında çalışır. 1kV/µs minimum dV/dt hızı ile hızlı anahtarlamalar gerçekleştirerek, endüstriyel kontrol, ısıtma sistemleri ve motor denetim devreleri gibi uygulamalarda optik izolasyon sağlar. BSI, CSA, UL ve VDE sertifikasyonlarına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Approval Agency BSI, CSA, UL, VDE
Current - DC Forward (If) (Max) 60 mA
Current - Hold (Ih) 300µA (Typ)
Current - LED Trigger (Ift) (Max) 15mA
Current - On State (It (RMS)) (Max) 70 mA
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Part Status Obsolete
Static dV/dt (Min) 1kV/µs
Supplier Device Package 4-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.2V
Voltage - Isolation 3750Vrms
Voltage - Off State 600 V