FOD3150SV
FET OUTPUT OPTOCOUPLER
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
FOD3150
FOD3150SV Hakkında
FOD3150SV, Rochester Electronics tarafından üretilen tek kanallı FET çıkışlı optokuplardır. 5000Vrms yalıtım gerilimi ile gücü güvenli bir şekilde iletir. Dijital entegre devreler ile güç anahtarlama uygulamalarında kullanılan bu bileşen, Motor kontrol, enerji dönüştürme, endüstriyel otomasyon ve elektrik yönetim sistemlerinde geniş kullanım alanına sahiptir. 1,5A tepe çıkış akımı ve 20kV/µs ortak mod geçiş bağışıklığı ile hızlı ve güvenilir sinyal aktarımını sağlar. IEC ve UL onaylıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Approval Agency IEC, UL
Common Mode Transient Immunity (Min) 20kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) 25 mA
Current - Output High, Low 1A, 1A
Current - Peak Output 1.5A
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Package / Case 8-SMD, Gull Wing
Rise / Fall Time (Typ) 60ns, 60ns
Supplier Device Package 8-SMD
Technology Optical Coupling
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.5V
Voltage - Isolation 5000Vrms
Voltage - Output Supply 15V ~ 30V