FOD3150S
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
FOD3150
FOD3150S Hakkında
FOD3150S, onsemi tarafından üretilen optoisolasyon kapı sürücüsü entegre devresinden oluşan, 5kV galvanik izolasyon sağlayan tek kanallı MOSFET/IGBT sürücü bileşenidir. Fotokuplaj teknolojisi kullanarak girişi ve çıkışı elektrik olarak yalıtır. 1A çıkış akımı kapasitesi ve 20kV/µs ortak mod geçiş bağışıklığı ile güç dönüştürücü ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. 500ns maksimum yayılma gecikmesi ve 60ns yükselme/düşüş zamanı ile hızlı anahtarlama işlemleri destekler. -40°C ile 100°C arasında çalışır ve 8-SMD surface mount paketinde sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Approval Agency UL
Common Mode Transient Immunity (Min) 20kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) 25 mA
Current - Output High, Low 1A, 1A
Current - Peak Output 1.5A
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Package / Case 8-SMD, Gull Wing
Part Status Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max) 300ns
Rise / Fall Time (Typ) 60ns, 60ns
Supplier Device Package 8-SMD
Technology Optical Coupling
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.5V
Voltage - Isolation 5000Vrms
Voltage - Output Supply 15V ~ 30V