FFPF30UP20STTU
DIODE GEN PURP 200V 30A TO220F
Seri / Aile Numarası
FFPF30UP20ST
FFPF30UP20STTU Hakkında
FFPF30UP20STTU, onsemi tarafından üretilen 200V reverse voltage ve 30A ortalama doğrultma akımına sahip standart diyottur. Fast recovery özelliği ile 50ns reverse recovery time sunar. TO-220-2 Full Pack (Through Hole) konfigürasyonda sunulan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler ve anahtarlama devrelerinde doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1.15V forward voltage @ 30A ile çalışır ve -65°C ile 150°C arasında sıcaklıkta stabil performans gösterir. Ürün şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 30 A