FFPF15U40STU
RECTIFIER DIODE
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
FFPF15U40STU
FFPF15U40STU Hakkında
FFPF15U40STU, Rochester Electronics tarafından üretilen 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip fast recovery rectifier diyottur. 400V ters voltaj dayanımı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 50ns reverse recovery time ve 1.4V forward voltage drop özellikleri ile hızlı anahtarlama işlemleri gerektiren güç dönüştürücü, inverter ve switched-mode power supply (SMPS) devreleri için uygundur. TO-220-2 paketinde through-hole montaj tipi ile tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Ürün şu anda kullanım dışı durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 15 A