FFPF14X150STU
DIODE GEN PURP 1.5KV 14A TO220F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
FFPF14X150S
FFPF14X150STU Hakkında
FFPF14X150STU, onsemi tarafından üretilen 1500V derecelendirilmiş bir hızlı iyileştirme doğrultucu diyotudur. 14A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine ve 120 ns ters kurtarma süresi (trr) ile karakterize edilen bu bileşen, yüksek gerilim uygulamalarında verimli elektrik doğrultması sağlar. Through-hole montaj için TO-220-2 paketinde sunulan FFPF14X150STU, 2.4V @ 14A maksimum ön gerilimi ve -65°C ile 150°C arasında çalışma aralığına sahiptir. Sürü tabanlı AC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve endüstriyel doğrultma devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Ters kaçak akım 20 µA @ 1500V seviyesindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 14A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 120 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.4 V @ 14 A