FFP30U60DNTU
DIODE ARRAY GP 600V 30A TO220
Seri / Aile Numarası
FFP30U60DN
FFP30U60DNTU Hakkında
FFP30U60DNTU, onsemi tarafından üretilen 600V 600V ters voltaj kapasitesine sahip hızlı recovery diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, her diyotta 30A ortalama doğrultma akımı sağlar. TO-220-3 paketinde sunulan komponent, güç kaynakları, invertörler, anahtarlanmış mod güç kaynaklarında (SMPS) ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 90 ns reverse recovery time ile düşük switching kayıpları sunar. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 600 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 90 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.3 V @ 30 A