FFH30US30DN
DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
FFH30US30DN
FFH30US30DN Hakkında
FFH30US30DN, onsemi tarafından üretilen hızlı derlenme diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu komponent, 300V ters voltaj ve 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 55ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Forward voltaj @ 30A maksimum 1V'dir. TO-247-3 paketinde monte edilen bu diyot, güç kaynakları, anahtarlamalı güç devreleri, endüstriyel doğrultucular ve motor kontrolü gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. Üretici tarafından kullanımdan kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 300 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 55 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 30 A