FFB10UP20STM
RECTIFIER DIODE, 10A, 200V, TO-2
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
FFB10UP20
FFB10UP20STM Hakkında
FFB10UP20STM, Rochester Electronics tarafından üretilen 10A 200V doğrultma diyotudur. Fast recovery karakteristiği ile 45 ns reverse recovery time sunarak, anahtarlamalı güç kaynakları, inverter devreleri ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. TO-263 (D²Pak) yüzey montaj pakajında sunulan bu diyot, 1.15V forward voltage ile verimli enerji dönüştürmesi sağlar. -65°C ile +150°C arasında çalışan bu komponent, yüksek akım uygulamaları için tasarlanmış olup, düşük reverse leakage akımı (100 µA @ 200V) ile güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 45 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK (TO-263)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 10 A