FFAF10U120DNTU
DIODE ARRAY GP 1200V 10AF TO3PF
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-3P-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
FFAF10U120DN
FFAF10U120DNTU Hakkında
FFAF10U120DNTU, onsemi tarafından üretilen 1200V fast recovery diyot dizisidir. TO-3P-3 paketinde sunulan bu komponent, diod konfigürasyonu ortak katot (1 Pair Common Cathode) şeklindedir. Ortalama doğrultulmuş akım 10A olan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücüler gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 100 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sağlar. Ters diyot akımı 1200V'de maksimum 10 µA, ileri voltaj düşüşü 10A'de 3.5V'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-3P-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 100 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3PF
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.5 V @ 10 A