FFA20U40DNTU
DIODE ARRAY GP 400V 20A TO3PN
Seri / Aile Numarası
FFA20U40DN
FFA20U40DNTU Hakkında
FFA20U40DNTU, onsemi tarafından üretilen 400V doğrultma diyot dizisidir. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 1 çift common cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Fast recovery diyot olarak 50 ns reverse recovery time ile karakterize edilmiştir. TO-3P paket içinde sunulan bu komponent, ±65°C ile +150°C arasında çalışabilmektedir. 400V ters voltaj dayanımı ve 1.4V maksimum ön yönlü gerilimi ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün artık üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 400 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-3P-3, SC-65-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3P
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 20 A