FERD30SM100DJFTR
DIODE RECT 100V 30A POWERFLAT
Paket/Kılıf
8-PowerVDFN
Seri / Aile Numarası
FERD30SM100DJ
FERD30SM100DJFTR Hakkında
FERD30SM100DJFTR, STMicroelectronics tarafından üretilen 30A/100V alan etkili doğrultucu diyotudur (FERD - Field Effect Rectifier Diode). PowerFlat 5x6 SMD pakette sunulan bu bileşen, hızlı iyileşme zamanına (≤500ns) sahip olup güç kaynakları, invertörler, motorlu araçlar ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 970mV max ileriye doğru gerilim düşüşü ve 150µA ters kaçak akımı ile yüksek verimlilik sağlar. -40°C ile +175°C işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 100 V
Diode Type FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case 8-PowerVDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerFlat™ (5x6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 970 mV @ 30 A