FERD20H100STS
DIODE RECT 100V 20A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
FERD20H100S
FERD20H100STS Hakkında
FERD20H100STS, STMicroelectronics tarafından üretilen 100V/20A hızlı iyileşme doğrultma diyotudur. Field Effect Rectifier Diode (FERD) teknolojisini kullanan bu bileşen, 20A ortalama doğrultulmuş akım ve 705mV ileriye doğru voltaj düşümü ile çalışır. TO-220-3 paketi ile delinmiş montajı destekler. Reverse leakage akımı 100V'da maksimum 140µA olup, 500ns'den daha kısa geri kazanım süresi (>200mA akımda) sağlar. En yüksek şalter sıcaklığında 175°C'ye kadar çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 140 µA @ 100 V
Diode Type FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 705 mV @ 20 A