FEP16CTA
DIODE ARRAY GP 150V 16A TO220AB
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
FEP16CTA
FEP16CTA Hakkında
FEP16CTA, onsemi tarafından üretilen standart hızlı geri kazanma diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 16A ortalama doğrultulmuş akım ve 150V maksimum ters voltaj değerleri ile çalışır. Common Anode konfigürasyonunda tasarlanan 1 çift diyot içerir. 35 ns reverse recovery time değeri ile fast recovery kategorisinde yer alır. 950 mV maksimum ileri gerilim (8A'de) ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, tiyristor devreler ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlemi görmektedir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, yüksek sıcaklık ortamlarında kullanılmaya uygundur. Bileşen mevcut olarak üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 8 A