F1892RD1000
DIODE MODULE 1KV 90A
Seri / Aile Numarası
F1892RD1000
F1892RD1000 Hakkında
F1892RD1000, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 1 kV 90A doğrultma diyot modülüdür. Seri bağlantılı çift diyot konfigürasyonuna sahip bu komponent, chassis montajı için tasarlanmıştır. Maksimum ters voltajı 1000 V ve 270 A akımda maksimum ileri voltajı 1.4 V'tur. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Standard recovery karakteristiği (>500ns, >200mA) ile endüstriyel güç dönüştürme uygulamalarında, AC/DC dönüştürücülerde ve yüksek akım doğrultucu devrelerinde kullanılır. Module paket türünde sunulan bu komponent, Part Status olarak Not For New Designs kategorisindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 90A (DC)
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Module
Part Status Not For New Designs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 270 A