F1891RD1000
DIODE MODULE 1KV 90A
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
F1891RD
F1891RD1000 Hakkında
F1891RD1000, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen 1KV 90A kapasiteli bir diyot modülüdür. 1 çift seri bağlı standart doğrultma diyodu içeren bu komponent, şasi montajı için tasarlanmıştır. 1000V ters voltaj ve 1.4V maksimum ileri voltaj (270A'da) özelliklerine sahiptir. Ortalama doğrultulmuş akım (Io) her diyot için 90A DC'dir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu modül, endüstriyel güç dönüştürme, inverter, kaynak makinaları ve yüksek akımlu doğrultma uygulamalarında kullanılır. Standard recovery tipi diyod teknolojisi ile >500ns switching hızı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 90A (DC)
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 270 A