F1857D1600
DIODE GEN PURP 1.6KV 55A MODULE
Seri / Aile Numarası
F1857D
F1857D1600 Hakkında
F1857D1600, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 1600V DC ters voltaj ve 55A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip Module paketinde sunulmaktadır. Standard recovery karakteristiğine (>500ns, >200mA) sahip olan bu diyot, 1.4V maksimum ileri voltaj düşüşü ile çalışır. Chassis mount tipi bu komponentin mekanik montajını kolaylaştırır. Endüstriyel güç uygulamaları, kontrollü doğrultma devreleri ve yüksek voltaj sistemlerinde kullanılan bu diyot, Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 55A (DC)
Part Status Not For New Designs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 165 A