F1857CAD1400
DIODE MODULE 1.4KV 55A
Seri / Aile Numarası
F1857CAD
F1857CAD1400 Hakkında
F1857CAD1400, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen yüksek gerilim diyot modülüdür. 1.4 kV ters gerilim yeteneği ve 55 A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç uygulamalarında doğrultma görevlerinde kullanılır. Common Anode konfigürasyonlu 1 çift diyot içeren bu modül, chassis mount montajı ile güç devreleri, invertör devreler, kaynak cihazları ve endüstriyel uygulamalarda yer alır. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığında 1.4 V maksimum forward gerilim ve 500 ns'den büyük recovery speed özellikleriyle standart hızlı doğrultma uygulamalarına uygundur. Modül paketi format ile kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 55A (DC)
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 165 A