EZE480D18R
SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
Seri / Aile Numarası
EZE480D18R
EZE480D18R Hakkında
EZE480D18R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında bir katı hal rölesidir. 18A yük akımı kapasitesine sahip olan bu komponent, 48V ile 660V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. 15-32VDC giriş voltajı ile çalışan relay, chassis mount kuruluma uygun modüler bir paket içerisinde sunulmaktadır. Endüstriyel uygulamalar, kontrolcü sistemleri, motorların denetimi, elektriksel yük anahtarlaması ve otomatik kontrol devrelerinde kullanılır. Katı hal teknolojisinin avantajları sayesinde mekanik röle parçası yoktur.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 18 A
Part Status Active
Voltage - Input 15 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V