EZE480A18R
SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
Seri / Aile Numarası
EZE480A18R
EZE480A18R Hakkında
EZE480A18R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda katı hal rölesidir. 18A yük akımı kapasitesine sahip bu röle, 48V ile 660V arasında AC yüklerin anahtarlanması için tasarlanmıştır. 18-36VAC giriş voltajında çalışan bileşen, şasi montajlı modül türü paketlemesi ile mekanik rölelere kıyasla daha uzun ömür ve güvenilir performans sağlar. Elektriksel kontrol uygulamaları, endüstriyel otomasyon, ısıtma sistemleri, motor kontrol ve güç anahtarlama devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 18 A
Part Status Active
Voltage - Input 18 ~ 36VAC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V