EZE240D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Seri / Aile Numarası
EZE240D12R
EZE240D12R Hakkında
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 12 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 15 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V