EZ480A18R
SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
Seri / Aile Numarası
EZ480A18R
EZ480A18R Hakkında
EZ480A18R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel katı hal rölesisidir (SSR). SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahip bu komponentin yük akımı 18 A'dir. 90-140VAC giriş voltajı ile 48-660V AC çıkış voltaj aralığında çalışır. Şasi montajlı modül tipinde tasarlanmış olan EZ480A18R, elektrik kontrol uygulamalarında, endüstriyel otomasyonda, ısıtma sistemlerinde ve AC yük anahtarlaması gereken sistemlerde kullanılır. Mekanik irtibatların yerine yariiletken tabanlı anahtarlama teknolojisi kullandığından yüksek güvenilirlik ve uzun ömür sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 18 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 90 ~ 140VAC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V