EZ240D5S
PM SSR 240VAC/5A 3-15VDC
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
EZ240D5S
EZ240D5S Hakkında
EZ240D5S, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesdir. 3-15VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen bu bileşen, 24-280V AC yükü 5A'e kadar anahtarlamak için tasarlanmıştır. Zero Cross özelliği ile AC çıkışında gerilim sıfırlanması sırasında anahtarlama yaparak EMI (elektromanyetik girişim) oluşumunu azaltır. Chassis mount tipi Hockey Puck paketlemesinde sunulan EZ240D5S, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma sistemleri, aydınlatma kontrolü ve makine otomasyonu uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Voltage - Input 3 ~ 15VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V