EZ240D5R
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
EZ240D5R
EZ240D5R Hakkında
EZ240D5R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesdir (SSR). 5A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 280V arasındaki AC voltaj seviyelerini anahtarlamak için tasarlanmıştır. Giriş kontrolü için 4-15VDC voltaj gereksinimi vardır. Chassis mount tipi metal kasa üzerine sabitlenme imkanı sağlar ve modüler paket tasarımı endüstriyel uygulamalarda kolay entegrasyon imkanı sunar. Isı yönetimi, kontrol devrelerinin anahtarlanması, ısıtma sistemleri ve elektrik yükü kontrolü gibi uygulamalarda kullanılır. Aktif durumda olan bu bileşen güvenilir ve long-life performans sunmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 4 ~ 15VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V