EZ240A18R
SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V
Seri / Aile Numarası
EZ240A18R
EZ240A18R Hakkında
Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen EZ240A18R, 18A kapasiteli bir SPST-NO (1 Form A) katı hal rölesdir. Chassis mount tipinde tasarlanan bu modül, 24V ile 280V arasında AC yük voltajlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Giriş voltajı 90-140VAC aralığında olan cihaz, endüstriyel kontrol uygulamaları, ısıtma sistemleri, aydınlatma kontrolü ve motor yönetim sistemlerinde kullanılır. Mekanik kontaktlar yerine semiconductor teknolojisi kullanılması sayesinde hiç ses, tıkırtı üretmez ve uzun ömür sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 18 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 90 ~ 140VAC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V