EXV227M035A9PAA
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EXV227M035A9PAA
EXV227M035A9PAA Hakkında
KEMET EXV227M035A9PAA, 220 µF kapasitanslı, 35V nominal gerilim değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Polar yapıdaki bu komponentin empedansı 120 mOhm olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 850 mA ve 120 Hz'de 595 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 595 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V