EXV107M025A9HAA
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EXV107M025A9HAA
EXV107M025A9HAA Hakkında
KEMET EXV107M025A9HAA, 100 µF kapasitansına ve 25V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 260 mOhms impedans değerleriyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi garanti eder. Radial Can SMD paketlemesiyle kompakt tasarımlar için uygun olup, 100 kHz frekansda 300 mA ve 120 Hz frekansda 210 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V