EV107M016A9GAAKPLP
FEBG 100 UF 16 VDC ALUM ELECTROL
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EV107M016A9GAAKPLP
EV107M016A9GAAKPLP Hakkında
WEC EV107M016A9GAAKPLP, 100 µF kapasitans değerine ve 16 V rated voltaj özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. 520 mOhms empedansı ile 100 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 168 mA ripple akımını karşılayabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılan polar kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 168 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V