ETXH451VSN331MR50S
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ETXH451VSN331MR50S
ETXH451VSN331MR50S Hakkında
ETXH451VSN331MR50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türüyle tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeriyle 10.000 saatlik ömrü -25°C ile 105°C arasında garanti edilir. Yüksek frekans ripple akımı 1.9019A @ 50kHz, düşük frekans ripple akımı 1.33A @ 120Hz'dir. Through-hole montajına uygun olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9019 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V