ETXH401VSN331MB30S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ETXH401VSN331MB30S
ETXH401VSN331MB30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ETXH401VSN331MB30S, 330 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile ±25°C ile +105°C arasında çalışabilir, 10.000 saate dayanan ömür süresi ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1,83 A ripple akımı kapasitesi, düşük frekanslı 120 Hz'de 1,28 A ripple akımı ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V