ETXH201VSN182MB50S
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ETXH201VSN182MB50S
ETXH201VSN182MB50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ETXH201VSN182MB50S, 1800 µF kapasitansına ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 10.000 saat ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajını destekler. 100 kHz'de 4.86 A ve 120 Hz'de 3.24 A ripple current kapasitesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V