ESY226M063AE3AA
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESY226M063AE3AA
ESY226M063AE3AA Hakkında
KEMET ESY226M063AE3AA, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalara yönelik tasarlanmıştır. Radial, can tipi kılıflı through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 880 mOhms empedansı, 100 kHz'de 176 mA ve 120 Hz'de 123.2 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 880 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 176 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 123.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V