ESY106M035AB2AA
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESY106M035AB2AA
ESY106M035AB2AA Hakkında
KEMET ESY106M035AB2AA, 10 µF kapasitans değerine ve 35 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 1000 saat ömrü (105°C'de) ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen radial can kasa tipinde sunulan kondansatör, 960 mOhms impedans değeri, 130 mA yüksek frekans (100 kHz) ve 91 mA düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V