ESX228M025AK4AA
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESX228M025AK4AA
ESX228M025AK4AA Hakkında
KEMET ESX228M025AK4AA, 2200 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Düşük impedans (54 mOhms) ve yüksek ripple current kapasitesi (2.36 A @ 100 kHz) ile güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.36 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.124 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V