ESW337M035AG6AA
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESW337M035AG
ESW337M035AG6AA Hakkında
KEMET ESW337M035AG6AA, 330 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saat ömür @ 105°C ile uzun ömürlü uygulamalar için uygundur. 100 kHz'de 1.21 A ve 120 Hz'de 605 mA ripple current dağıtabilir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere uyumludur. ±20% tolerans ile genel amaçlı filtreleme, güç kaynakları ve ses uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 605 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V