ESW227M063AH4AA
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESW227M063AH4AA
ESW227M063AH4AA Hakkında
KEMET ESW227M063AH4AA, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial, through-hole montajlı bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 147 mOhm ESR değeri ve 885 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile 5000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 147mOhm @ 100kHz
Impedance 147 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 442.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V