ESW108M035AL4AR
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESW108M035AL
ESW108M035AL4AR Hakkında
KEMET ESW108M035AL4AR, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu radyal montajlı komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, analog devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır. 30mOhm ESR değeri ile yüksek frekans tepkisi sağlayan kondansatör, 100kHz'de 2.23A ripple akım kapasitesine ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi veren bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100kHz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.338 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V