ESW106M025AC3AA
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESW106M025AC3AA
ESW106M025AC3AA Hakkında
KEMET ESW106M025AC3AA, 10 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V voltaj derecelendirilmiş bu polarize kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ekipmanları, aydınlatma sistemleri ve kontrol devrelerinde filtreleme, büyütme ve zaman sabiti oluşturmak için yaygın olarak kullanılır. Active status ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V