EST477M100AN5AA
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EST477M100AN5AA
EST477M100AN5AA Hakkında
KEMET EST477M100AN5AA, 470 µF kapasitansa ve 100 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 500 mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de ve 840 mA ripple akımı kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile üretilen komponen, 120 Hz'de 420 mA ripple akım yeteneğine de sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V