EST476M025AC3AA
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EST476M025AC3AA
EST476M025AC3AA Hakkında
KEMET EST476M025AC3AA, 47 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışan bu radial montalı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir standart kondansatördür. Radial, Can türü kasa ile üretilen komponent, Through Hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömrü vardır. 100 kHz frekansda ESR değeri 720 mOhm, ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 84 mA'dır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri, endüstriyel kontrolörler ve geniş bir yelpazedeki düşük frekansli filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 720mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 84 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V